beta halat db strong hakkında

Hakkımızda

2003 Yılında yük sabitleme ürünleri "Spanzet" ana faaliyet konusu ile SPANZET MAK. OTOM. LTD. ŞTİ. kurulmuş ve günümüze kadar bilgi birikimi ve tecrübesi ile müşterilerinden kabul görmüş, her geçen gün üretim hattında yenilikler ile kadrosunu geliştirmiştir.2017 yılında Hendek/Sakarya'da öz sermayesi ile 5000 m2 kapalı alanı olan fabrika inşaatına başlamıştır.

Yeni modern makineler ile dokuma, boyama, konfeksiyon ve kendi bünyesinde test laboratuarını kurmuştur. 2018 yılı sonlarında kurulumu tamamlanan fabrikamız ana faaliyet konusu yüksek performanslı polyester sapan olan BETA HALAT SAN.VE TİC. A.Ş ünvanı ile ticari hayatına başlamıştır.

Beta Halat, dokuma sapanlar, sonsuz lifli yuvarlak sapanlar, liman halatları, spanzet üretimi ile hizmet vermektedir.

Neden Beta Halat?

Beta Halat, uzman kadrosu ile üretimde sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır. Beta Halat, DB STRONG markasıyla sektörde yerini almıştır. Müşterilerimizden aldığımız güçle ülkemize yaptığımız yatırımdan mutluyuz. Beta Halat, üretimin her aşamasında kalite kontrolden geçen ürünlerini son teknoloji ile üretilmiş cihazlarla test etmektedir. Beta Halat, Dünya standartlarında üretim yaparak ülkemize katma değer sağlamayı amaçlamaktadır.